• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud

Webmastery

Social Media & Webredactie

  • Social media & webredactie
    • Communitymanagement
    • Socialmedia-redactie
    • Webredactie
  • Social enterprise
    • Onze impact
    • In de media
    • Opdrachtgevers
    • Dag van de Thuiswerker
    • Toolkit
    • Jaarverslagen
  • Medewerkers
    • Medewerkers
    • Vacatures
  • Nieuws
    • Nieuws
    • Gratis nieuwsbrieven
  • Contact
    • Onze tarieven
  • Privacybeleid
  • Show Search
Hide Search

Webmastery aan de slag voor Lucille Werner Foundation

Door: Margaret Massop

Lucille Werner en Margaret Massop tijdens Business Walk of Fame verkiezing van de Lucille Werner FoundationNa het uitreiken van de creativiteitsprijs in de Business Walk of Fame verkiezing, kiest de Lucille Werner Foundation opnieuw voor Webmastery. Ditmaal als samenwerkingspartner voor de online communicatie. 

De foundation, opgericht door presentatrice Lucille Werner, maakt zich al tien jaar sterk voor de integratie van mensen met een handicap in de samenleving. Om de website van de stichting een boost te geven, zijn Webmastery en de Lucille Werner Foundation onlangs een samenwerking aangegaan. De foundation ziet veel meerwaarde in het inzetten van een partij die ervaring heeft met het inzetten van mensen met een arbeidsbeperking. LWF wil met het succesverhaal van Webmastery ook andere bedrijven inspireren. De nieuwe site is deze week live gezet, zie www.lwfoundation.nl.

Ervaren in webbeheer

Webmastery wint creativiteitsprijs Lucille Werner FoundationWebmastery is ervaren op het gebied van webredactie, contentmanagement en social media beheer voor vergelijkbare projecten. Zo beheren wij de website en/of social media voor werkgeversnetwerk De Normaalste Zaak, het project Werkgevers gaan inclusief van AWVN en het project Op naar de 100.000 banen van VNO-NCW. Wij zijn zelf ook een ‘inclusieve werkgever’. Mensen die door een beperking aan huis gebonden zijn, beheren via het nieuwe werken websites en social media bij Webmastery. Om deze reden wonnen we vorig jaar een tegel in de Business Walk of Fame.

“Aan één woord genoeg”

Lucille Werner over Webmastery: “Voor ons gaf het gegeven dat Webmastery op vanzelfsprekende wijze onze doelgroep inzet voor haar werkzaamheden, de doorslag bij de keuze voor dit bureau. Webmastery is een organisatie bij uitstek die verder kijkt dan de beperking van haar werknemers. Hierdoor zijn het gedreven en krachtige medewerkers, die buitengewoon goed presteren. Bovendien heb je aan een woord genoeg als je met elkaar dezelfde passie deelt.”

Nieuwe website Lucille Werner Foundation“Ik vind het geweldig dat wij aan de slag zijn voor de Lucille Werner Foundation,” zegt Margaret Massop, eigenaresse van Webmastery. “Het is heerlijk om te werken met een opdrachtgever met dezelfde normen en waarden. Het was bijvoorbeeld voor beide partijen vanzelfsprekend dat de toegankelijkheid van de nieuwe website geen ondergeschikte rol mocht krijgen. Ik zie uit naar een vruchtbare samenwerking.”

Bezoek de website

Interessant? Deel de blog met vrienden en collega's.


  • Facebook


  • Twitter


  • Linkedin


  • Whatsapp


  • Email

Meer lezen

Solliciteren met een aandoening: tips van een pro
Zieke medewerker? Denk eens niet zwart-wit
Divosa interviewt Margaret en Janneke over het nieuwe werken

Gepost op 4 november 2016
Categorie: Inclusief ondernemen, Kijkje in de keuken, Over Webmastery Tags: arbeidsbeperking, handicap, lucille werner foundation

Over Margaret Massop

Margaret is eigenaar van Webmastery en beheert websites en social media voor organisaties, waaronder Alzheimer Nederland. Met passie en visie helpt ze organisaties doelstellingen te behalen via internet.

Neem contact op voor meer informatie

Webmastery is een social enterprise

  • Social media & webredactie
  • Social enterprise
  • Medewerkers
  • Nieuws
  • Contact
  • Privacybeleid
  • Zoek jij een baan op maat? Vanuit huis, met flexibele uren en werkzaamheden waar je energie van krijgt?Check onze vacatures >>